Sveikatingumo savaitė „Laimingi dantukai“

          Vasario 23–27 dienomis „Smalsučių“ grupėje vyko sveikatingumo savaitė, skirta dantukų priežiūrai ir sveikos gyvensenos įpročių stiprinimui. Veiklų tikslas – formuoti vaikų supratimą apie burnos higienos svarbą, skatinti rinktis dantims palankų maistą ir ugdyti taisyklingus dantų valymo įgūdžius. Skaityti toliau: Sveikatingumo savaitė „Laimingi dantukai“