Apie mus

VIZIJA

Saugi, moderni, atvira šeimai ir partnerystei ikimokyklinė įstaiga, orientuota į šiuolaikinio ugdymo(si) strategijas, kurios tenkina prigimtinius, kultūrinius vaiko poreikius bei atskleidžia unikalius vaiko gebėjimus.

MISIJA

Įgyvendinant valstybinę švietimo politiką, teikti kokybiškas, šiuolaikinės visuomenės ir Avižienių apylinkės poreikius atitinkančias ikimokyklinio (2–5 metų vaikams) ugdymo paslaugas.

VEIKLOS PRIORITETAI

1. Vaiko sveikatos saugojimas ir stiprinimas.
  2. Darbuotojų profesionalumo ir kompetencijos tobulinimas, diegiant inovatyvias idėjas ir ugdymo metodus.
  3. Pedagogų ir tėvų partnerystės užtikrinimas, stiprinti tėvų informavimą ir švietimą.
  4. Lopšelio-darželio materialinės bazės gerinimas ir atnaujinimas.

TIKSLAI IR UŽDAVINIAI

1. Sukurti  sveiką, pozityviais bendruomenės narių santykiais grindžiamą aplinką bei sudaryti sąlygas visuminiam sveikatos ugdymui.

1.1 Formuoti tėvų supratimą apie vaiko sveikos aplinkos kūrimą namuose, palaikyti ryšius su medikais.

1.2 Dalyvauti savivaldybės, nacionaliniuose vaiko sveikatos saugojimo ir stiprinimo projektuose, organizuoti netradicinius renginius.

1.3 Mokyti vaikus saugaus eismo ir saugaus elgesio taisyklių.

2. Siekti kokybiško ir efektyvaus  ugdymo, remiantis tautos vertybėmis, garantuoti ugdymo programų, formų ir  metodų,  papildomų švietimo paslaugų įvairovę.

2.1. Tobulinti ugdymo turinį, atnaujinant, individualizuojant, pagal kiekvieno vaiko pasiekimus, galias ir poreikius.

2.2. Tęsti vidaus įsivertinimą kaip pagrindinę veiklos tobulinimo priemonę.

2.3.  Apibendrinti ir skleisti gerąją darbo patirtį.

2.4. Gerinti komandinį grupių darbą įgyjant praktinės patirties, būtinų įgūdžių, gebėjimų ir kompetencijų.

2.5. Laikytis pasirinktų vertybių ir tradicijų bei bendravimo kultūros.

2.6. Ugdymo procese taikyti inovatyvius, šiuolaikiškus, į vaiką orientuotus ugdymo metodus ir būdus.

3. Sutelkti pedagogų ir šeimos pastangas siekiant ugdymo kokybės veiksmingumo.

3.1. Inicijuoti bendrų grupės ir šeimos projektų kūrimą vaikų pažinimo ir ugdymo klausimais.

3.2. Įtraukti ugdytinių tėvus į ugdomosios veiklos organizavimą.

3.3. Tęsti, plėtoti švietėjišką darbą taikant įvairiais formas ir būdus.

3.4. Plėtoti ir tęsti bendradarbiavimą su kitų ikimokyklinių įstaigų pedagogais tėvų ir pedagogų partnerystės klausimais.

3.5. Teikti pagalbą vaikui ir šeimai organizuojant mokymus tėvams vaiko ugdymo klausimais.

3.6. Organizuoti tėvų informavimo ir paslaugų poreikio tyrimus.

4. Gerinti ir atnaujinti lopšelio-darželio pastatų būklę ir materialinę bazę.

4.1. Įsigyti modernių ugdymo priemonių;

4.2. Atlikti grupių kasmetinius remontus;

4.3. Papildyti lauko žaidimų aikšteles žaidimų ir sporto įranga.

Žaidimų aikštelės

Darželio istorija