ES PROJEKTAI

ES projektas ,,Virtuali scena – ugdymo tobulinimas, naudojant skaitmenines technologijas“

2019–2022 m. Vilniaus r. Avižienių vaikų lopšelis-darželis įgyvendino projektą „Virtuali scena – ugdymo tobulinimas, naudojant skaitmenines technologijas“, Nr. 09.2.1-ESFA-K-728-02-0048, finansuojamą Europos socialinio fondo lėšomis  ir (arba) Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis pagal 2014-2020 metų Europos sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“  įgyvendinimo priemonę Nr. 09.2.1-ESFA-K-728 „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“.

Projekto tikslas: pagerinti ikimokyklinio ugdymo kokybę skatinant pokyčius projekte dalyvaujančių ikimokyklinio ugdymo mokyklų veikloje.

Projekto aprašymas: atsižvelgiant į nepakankamą kultūros meno sklaidą ikimokyklinio ugdymo įstaigose, projekto vykdytojai sieke įgyvendinti projektą, pagrįstą JAV ikimokyklinio ugdymo įstaigose taikoma metodika “Teaching Drama to Little Ones”. Projekto metu buvo siekiama tobulinti ikimokyklinio ugdymo mokyklų veiklą, į jų ugdymo procesą įtraukiant naują metodiką, pagrįstą virtualių technologijų naudojimu bei vaikų kūrybiškumo skatinimu per dramos pamokas. Virtualios realybės (VR) akinių pagalba vaikams buvo sudarytos galimybės pamatyti tikrą spektaklį virtualioje aplinkoje, tai padėjo jiems įsijausti į dramos pamokas.

ES projekto įgyvendinimo aprašymas