Vaikų Velykėlės

Velykos – graži ir pilna džiugesio pavasario šventė, o vaikų Velykėlės – visų vaikų labai laukiama šventė. Susirinkę po Velykų „Smalsučių“, „Bitučių“ ir „Boružėlių“ grupių ugdytiniai bei jų mokytojos šventė vaikų Velykėles. Gražus pavasariškas oras leido šią šventę švęsti lauke, gražiai papuoštame margučiais ir kiškiais darželio kieme. Visus susirinkusius linksmino personažas „Velykų zuikutis“. Zuikutis kartu su vaikučiais atliko zuikių mankštą, linksmai šoko rateliuose, dainavo, klausėsi ugdytinių deklamuotų eilėraščių. Visi dalyvavo kiškių Velykiniame maratone, kuriame vaikai turėjo apibėgti darželį. Šventės dalyvius aplankė ir personažas „Pavasaris“, kuris visus kvietė linksmai pažaisti žaidimus, pasivaržyti margučių nešimo šaukštais varžybose, palenktyniauti estafetėse su margučiais. Kiekvienas estafetės dalyvis, nepriklausomai nuo jo patirties ir galimybių, aktyviai lenktyniavo su draugais ir kartu su visais siekė komandos pergalės. Pasibaigus linksmybėms visi dalijosi šventiniais įspūdžiais, džiaugėsi išmargintais margučiais, o vaikučiai skubėjo suptis sūpynėse, kad pasak liaudies išminties, augtų didesni ir būtų sveikesni.

Štai ir prabėgo Velykinio šventimo laikotarpis. Tikime, kad šį šventė atnešė į mūsų širdis tikėjimą, stiprybę, viltį, džiaugsmą ir žinoma pavasarišką nuotaiką.

Mokytoja metodininkė

Jadvyga Grigienė